Zespół

Tomasz Mielnik – wokal
Bartosz Kuszewski - gitara, elektronika
Tomasz Kozina – gitara
Michał Rejman – bas
Rafał Kamiński – perkusja

Dwa lata po wydaniu pierwszego krążka “The End Of Tolerance”, który nazwany został przez prasę muzyczną  “debiutem na światowym poziomie” – So I Scream z dumą zaprasza Wasze głodne uszy do odkrycia świeżego mini-albumu zatytułowanego “6Shooter”. Nowy materiał jest totalnie nieporównywalny z poprzednią, wściekłą acz niepozbawioną melodii płytą. Wykracza daleko poza metal penetrując różnorakie muzyczne regiony -  od miażdżących stonerowch riffów, poprzez progresywne eksperymenty, na lekkich melodyjnych partiach wspartych szczyptą elektroniki kończąc. Wraz z mocnym przeżyciem, którego niezmiennie dostarczają koncerty So I Scream, ten dźwiękowy fenomen staje się pozycją obowiązkową dla każdego sprytnego fana rock & rolla.
“6Shooter – Dispiriting Tunes For Dispiriting Times” – 6 utworów, 6 solidnych powodów dla których powinieneś poznać So I Scream. Dźwięki które oddzielają chłopców od mężczyzn.

Prasa o So I Scream

Recenzje The End of Tolerance

Gazeta Wyborcza – „Materiał zaskakuje bogactwem pomysłów. Teatralne interpretacje wokalisty mogą wywoływać dreszcze. Nikt Nie powinien mieć wątpliwości co do szczerości intencji So I Scream. Nie do wiary że ten zespół dopiero zaczyna profesjonalne granie.”
Metal Hammer – „Zespół potrafi z niezwykłą finezją połączyć różne wątki. Wokalista prezentuje chyba wszystko – szepty, melodyjny śpiew i gardłowe wrzaski. Robi wrażenie otwartość muzyków i biegłość w przechodzeniu z tematu na temat. Dawno nie było zespołu który tak ciekawie zmieniałby nastroje, spajał wątki, a także miał coś delikatnego w zanadrzu. To już jest sztuka wysokich lotów.”
Teraz Rock- „Debiut na światowym poziomie.” ****