Archiwum Listopad, 2010

Pożegnalny koncert So I Scream

18/11/2010

10 Grudnia 2010 zagramy koncert w warszawskim klubie Progresja. Występ odbędzie się w ramach VI edycji legendarnej już imprezy – “Klasz Of The Sejtans”. Wśród kapel obecnych tego dnia - m.in. Leash Eye i Lostbone.

Jednocześnie chcieliśmy oficjalnie ogłosić iż jest to ostatni koncert So I Scream. Formacja kończy działalność zostawiając po sobie wydawnictwa “The End Of Tolerance” (2007) oraz “6Shooter” (2009) – oba doskonale przyjęte przez fanów i krytykę.

Naszą dewizą od zawsze była szczerość i oryginalność. Nic na siłę. W myśl tej doktryny uznaliśmy że dalsza aktywność muzyczna w obecnej formie oraz pod nazwą So I Scream nie do końca jest tym co chcemy robić. Nie chcielibyśmy jednak definitywnie grzebać się żywcem na muzycznym cmentarzu. Pewne konwencje i formuły wyczerpały się i zużyły – inne jednak wciąż czekają na odkrycie. Zobaczymy….

Pragniemy szczerze podziękować wszystkim którzy pomagali nam i wspierali. W studiu i na żywo. Szczególnie niski ukłon kierujemy w stronę naszych fanów. Mamy nadzieję że spotkamy się na pożegnalnym koncercie So I Scream – który my ze swojej strony obiecujemy uczynić wyjątkowym. Zarówno dla tych którym spodobał się nasz ostatni materiał, jak i dla miłośników dźwięków spod znaku “The End Of Tolerance”. Postaramy się dać z siebie wszystko i liczymy na waszą obecność… by ktoś mógł to potwierdzić!

To tyle.

DO ZOBACZENIA 10.12.2010 W PROGRESJI !